Korony, mosty i licówki

Marzysz o metamorfozie uśmiechu? Z nami zrealizujesz wizję nowego uśmiechu w wersji Hollywood Smile!

Najwyższa estetyka prac porcelanowych oferowanych w naszym gabinecie osiągana jest dzięki zastosowaniu technologii cyfrowych. Począwszy od skanów zębów pobieranych przez lekarza dedykowanym skanerem wewnątrzustnym, poprzez cyfrowy projekt i wykonanie. Technologia CAD/CAM wykorzystywana w stomatologii stwarza możliwość stworzenia prac protetycznych z niespotykaną dotąd precyzją.

NOWY UŚMIECH TO DOBRY POCZĄTEK ZMIAN!

Metamorfoza uśmiechu w LASERDENT

skanowanie uśmiechu

Pierwszym etapem wejścia w świat cyfrowej stomatologii jest zawsze skan zębów wykonywany przez lekarza. Skany zębów można wykorzystać w wieloraki sposób.

projektowanie uśmiechu

Uśmiech projektowany jest z zastosowaniem zaawansowanego oprogramowania medycznego. Daje nam to możliwość uwzględnienia każdej uwagi pacjenta co do kształtu i koloru pracy protetycznej. Istnieje możliwość oceny wraz z lekarzem wizualizacji uśmiechu przed wykonaniem docelowej pracy a nawet przymierzenie jej tymczasowej wersji bezpośrednio w ustach.

przymierz na próbę swój nowy uśmiech

Na życzenie pacjenta istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania tymczasowej wersji nowego uśmiechu. Na bazie skanu nieoszlifowanych zębów własnych i projektu wykonywana jest matryca, która umożliwia wykonanie bezpośrednio w ustach pacjenta tymczasowej wersji nowego uśmiechu.

korony, mosty i licówki

W technologii CAD/CAM wykonywane są przede wszystkim korony, mosty i licówki. W zależności od rodzaju pracy do ich wykonania wykorzystuje się głównie cyrkon (tlenek cyrkonu) oraz dwukrzemian litu (ceramika).

leczenie ortodontyczne

Skany zębów wykorzystujemy również podczas leczenia nakładkami prostującymi Pro Smile. Zestaw cyfrowo wykonanych kilku – kilkunastu nakładek służy leczeniu lekkich i średnich stłoczeń zębów.

7 dni na nowy uśmiech

Mniej więcej tyle czasu od pobrania skanu zajmuje przygotowanie prac porcelanowych przez jedno z najnowocześniejszych laboratoriów w Polsce wykonującego prace dla pacjentów LASERDENT.

wizyty kontrolne

Służą ocenie adaptacji pacjenta do zmian w jamie ustnej czy kontroli nowych kontaktów okazyjnych pomiędzy zębami. Wizyty kontrolne zawsze zawarte są w cenie leczenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY