Nowe wytyczne przyjmowania Pacjentów

Nasz gabinet jest czynny.

Informujemy, że gabinet Laserdent w Opolu przy ul. Skromnej 1 jest czynny, a pacjenci przyjmowani są po telefonicznej rejestracji. Jeżeli zależy Ci na jak najszybszym umówieniu terminu wizyty skontaktuj się z nami telefonicznie.

Stale spełniamy wszelkie dotychczasowe normy higieny, dezynfekcji i sterylizacji oraz wprowadzamy nowe środki szczególnej ostrożności, aby móc zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo zdrowotne oraz najwyższy komfort psychiczny podczas wizyt stomatologicznych.

bądź 15 minut przed wizytą, bez osób towarzyszących

Ze względu na dodatkowe procedury i względy szczególnej ostrożności prosimy zgłaszać się na wizyty z 15 minutowym zapasem czasu, bez osób towarzyszących. Wizyty dzieci mogą odbywać się pod opieką wyłącznie jednego rodzica.

dezynfekcja rąk, mycie oraz ponowna dezynfekcja

Po wejściu do gabinetu personel poprosi Cię o dokładne zdezynfekowanie rąk w poczekalni, następnie udanie się do toalety celem umycia rąk i ponownego ich zdezynfekowania.

pomiary temperatury przed każdą wizytą

Nasz personel dokona bezdotykowego, dwupunktowego pomiaru temperatury Twojego ciała. Musimy mieć pewność, że czujesz się dobrze zanim rozpocznie się wizyta.

wypełnienie dedykowanego formularza
Przed wizytą zostaniesz poproszony o wypełnienie dedykowanego formularza zdrowotnego zgodnie z zaleceniami Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego celem oceny ryzyka nosicielstwa wirusa SARS-CoV-2.