Marzysz o prostym uśmiechu? Wkrocz w erę ortodoncji 3D!

Zaopatrz swój uśmiech w niemal niewidoczne nakładki ortodontyczne i wyprostuj zęby nawet w 3 miesiące! Dzięki nowoczesnej technologii skanerów wewnątrzustnych i algorytmom komputerowym możemy przewidzieć ruchy Twoich zębów – stworzyć komplet od 14 do 50 nakładek wymienianych co 2 tygodnie. Piękny uśmiech czeka na Ciebie i jest w Twoim zasięgu!

Nakładki ortodontyczne

PRO SMILE

oszczędność czasu

Od otrzymania nakładek dzieli Cię tylko godzina. Tyle czasu spędzisz w gabinecie podczas dwóch wizyt. Na pierwszej pobierzemy skan Twoich zębów skanerem wewnątrzustnym. Na drugiej otrzymasz pełny pakiet nakładek ortodontycznych z instrukcją użytkowania.

skuteczność

Indywidualny plan leczenia pokaże Ci, jak docelowo będą wyglądały Twoje zęby, Tobie pozostaje tylko czekać na efekty.

bezpieczeństwo

Plan leczenia jest tworzony i sprawdzany przez najwyższej klasy specjalistów, którzy zadbają o Twój uśmiech.

cena

Koszt jest zróżnicowany w zależności od ilości par nakładek ortodontycznych i długości leczenia. Ilość nakładek waha się od 14 do 50 sztuk. Wizyty kontrolne odbywają się co 2 m-ce.

estetyka

Nakładki ortodontyczne są dyskretne i pozwalają Ci na szeroki, piękny uśmiech także w trakcie leczenia.

czas

Wiemy ile dla Ciebie znaczy. Czas leczenia zależy od Twojej wady – w zależności od jej wielkości od 3 do 12 m-cy. Zawsze dobieramy najbardziej optymalny plan leczenia.

Ready. Steady. Smile.

Nasze nakładki projektowane są w niemieckim centrum diagnostycznym. Po produkcji poddawane są szczegółowej kontroli jakości.

Estetyczne i bezpieczne opakowanie zawiera wszelkie niezbędne elementy oraz instrukcje, ułatwiające Pacjentowi przejście przez leczenie orotodontyczne w łatwy i intuicyjny sposób.

Zadzwoń do nas już dziś +48 604 608 908 i umów się na wizytę konsultacyjną z lekarzem dentystą, który przeprowadzi skan Twoich zębów.

Na jego podstawie ocenimy leczenie ortodontyczne pod kątem długości oraz kosztów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY