Medycyna estetyczna

Chcesz walczyć z oznakami starzenia?

Poznaj nowoczesne możliwości medycyny ant-aging. Do problemu starzenia się skóry podchodzimy kompleksowo. Pobudzenie do samoistnej regeneracji i odnowa kondycji skóry to procesy wieloetapowe dające naturalne efekty.

Już teraz urządzenie SonoQueen – HIFU dostępne w Laserdent!

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Pierwsze efekty widoczne zaraz po zabiegu i następująca przez 3 miesiące przebudowa skóry. Brak okresu rekonwalescencji. Jedyne urządzenie w województwie opolskim.

DAJ SKÓRZE ZASTRZYK MŁODOŚCI!

Poznaj możliwości medycyny estetycznej.

wypełniacze
mezoterapia igłowa

To dużo więcej niż najlepszy krem. Tylko bezpośrednie podanie do skóry właściwej odpowiednio dobranych koktajli substancji aktywnych, witamin i minerałów odbuduje, wzmocni, nawilży i zregeneruje Twoją skórę.

osocze bogatopłytkowe

Tzw. wampirzy lifting z użyciem osocza bogatopłytkowego to bardzo bezpieczny zabieg o niesamowitej mocy odmłodzenia skóry, który wykorzystuje olbrzymi potencjał czynników wzrostu Twoich własnych płytek krwi.

SonoQueen HIFU

Tzw. lifting bez skalpela. Skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

blokada mięśni

Zapobieganie powstawaniu zmarszczek poprzez blokadę mięśni odpowiedzialnych za ich powstawanie z użyciem niemieckiego preparatu Bocouture. Jest to jedyny produkt w swojej klasie, niebędący wrażliwy na temperaturę przechowywania.

wypełniacze tkankowe

Poprzez uzupełnienie postępujących z wielkiem ubytków kwasu hialuronowego można osiągnąć efekt odmłodzenia, liftingu i spłycenia zmarszczek oraz bruzd.

modelowanie ust

Pozbądź się obaw o nienaturalny efekt wypełnienia ust. Z zastosowaniem dedykowanych materiałów i odpowiednich technik nadamy Twoim ustom pożądany przez Ciebie piękny kontur, kształt oraz optymalną objętość.

Cennik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY