Chat with us, powered by LiveChat

Medycyna estetyczna

Chcesz walczyć z oznakami starzenia?

Poznaj nowoczesne możliwości medycyny ant-aging. Do problemu starzenia się skóry podchodzimy kompleksowo. Pobudzenie do samoistnej regeneracji i odnowa kondycji skóry to procesy wieloetapowe dające naturalne efekty.

Daj skórze zastrzyk młodości.

Poznaj możliwości medycyny estetycznej.

wypełniacze
mezoterapia igłowa

To dużo więcej niż najlepszy krem. Tylko bezpośrednie podanie do skóry właściwej odpowiednio dobranych koktajli substancji aktywnych, witamin i minerałów odbuduje, wzmocni, nawilży i zregeneruje Twoją skórę.

osocze bogatopłytkowe

Tzw. wampirzy lifting z użyciem osocza bogatopłytkowego to bardzo bezpieczny zabieg o niesamowitej mocy odmłodzenia skóry, który wykorzystuje olbrzymi potencjał czynników wzrostu Twoich własnych płytek krwi.

peeling chemiczny

Pobudź skórę za pomocą dobranego do Twoich potrzeb peelingu chemicznego. Poprzez usunięcie martwych warstw naskórka Twoja skóra będzie stymulowana do produkcji nowych komórek i włókien wspierających jej odnowę od wewnątrz.

blokada mięśni

Zapobieganie powstawaniu zmarszczek poprzez blokadę mięśni odpowiedzialnych za ich powstawanie z użyciem niemieckiego preparatu Bocouture. Jest to jedyny produkt w swojej klasie, niebędący wrażliwy na temperaturę przechowywania.

wypełniacze tkankowe

Poprzez uzupełnienie postępujących z wielkiem ubytków kwasu hialuronowego można osiągnąć efekt odmłodzenia, liftingu i spłycenia zmarszczek oraz bruzd.

modelowanie ust

Pozbądź się obaw o nienaturalny efekt wypełnienia ust. Z zastosowaniem dedykowanych materiałów i odpowiednich technik nadamy Twoim ustom pożądany przez Ciebie piękny kontur, kształt oraz optymalną objętość.

Cennik

Określmy Twój nowy plan działania.

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wypełnij formularz i opisz swój cel.

Zadzwoń do nas już dziś +48 604 608 908 i umów się na wizytę konsultacyjną z certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Wspólnie opracujemy najlepszy dla Twojej skóry plan i rodzaj zabiegów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY

Menu