Chat with us, powered by LiveChat

Implanty zębowe

TWÓJ NOWY IMPLANT NAWET W 30 MINUT

Zabieg chirurgiczny wszczepienia implantu trwa około 30 minut. Co więcej, jest bezpieczny i zupełnie bezbolesny.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA IMPLANT

Implanty zębowe, które oferuje Laserdent objęte są dożywotnią gwarancją. Leczymy odpowiedzialnie.

POŻEGNAJ SIĘ ZE SWOJĄ PROTEZĄ

Implanty zębów na stałe odtworzą Twoje utracone zęby. Zapomnij o konieczności codziennego zakładania protezy.

IMPLANT ZĘBOWY – KORZYŚCI

UZUPEŁNIENIE BRAKUJĄCEGO POJEDYNCZEGO ZĘBA

Jest to najlepsza metoda leczenia pacjentów, którzy utracili pojedynczy ząb. W przeciwieństwie do leczenia z zastosowaniem mostów protetycznych nie ma potrzeby naruszania szkliwa zębów sąsiadujących z utraconym zębem.

UZUPEŁNIENIE NA STAŁE

Odtworzenie braków zębowych bez konieczności codziennego wyjmowania protezy z jamy ustnej. Korony na implantach odczuwa się niemal jak naturalne zęby co bardzo poprawia komfort żucia.

ZAPOBIEGANIE WADOM ZGRYZU

Brak jednego lub kilku zębów sprzyja migrowaniu pozostałych zębów w powstałe luki, co sprzyja tworzeniu się zwiększonych przestrzeni międzyzębowych. W związku z tym istnieje wysokie prawdopodobieństwo pojawienia się dyskomfortu przez zapychanie się resztek pokarmowych. Ponadto istnieje ryzyko, że zęby wysuną się (wydłużą się) jeśli nie będą miały kontaktu z analogicznym zębem w przeciwległym łuku. Wykonanie implantów zapobiega takim sytuacjom.

EFEKT ODMŁODZENIA

Przy obustronnych brakach skrzydłowych następuje obniżenie zgryzu, a co za tym idzie opadnięcie policzków i kącików ust. Odbudowując brakujące boczne zęby za pomocą implantów nie ma konieczności wykonywania protezy do wyjmowania. Dzięki mostom na implantach oraz podniesieniu zgryzu można uzyskać młodszy wygląd twarzy.

WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE

Pełne łuki zębowe sprzyjają poprawie wyglądu oraz lepszemu samopoczuciu. Naturalny wygląd i brak obaw przed śmieniem się sprawi, że na nowo poczujesz się beztrosko i młodo. Udowodniono, że uśmiechanie się sprzyja poprawie relacji międzyludzkich i nawiązywaniu nowych.

LEPSZA STABILIZACJA PROTEZ WYJMOWANYCH

Eliminacja ryzyka wysunięcia się lub destabilizacji posiadanych protez ruchomych zwłaszcza protez dolnych. W przypadku całkowitego bezzębia istnieje możliwość wykonania protezy, która będzie stabilizowana na kilku implantach. Zaletą takiej pracy protetycznej jest przede wszystkim wysoka stabilność oraz komfort codziennego użytkowania.

Zadzwoń +48 604 608 908 i umów się na konsultację implantologiczną.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

IMPLANT ZĘBOWY w LASERDENT.

IMPLANTY ZĘBOWE TWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ.


Chirurgia stomatologiczna to prężnie rozwijająca się dziedzina. Dzięki zabiegom z użyciem implantów MIS C1 i V3 oraz na ich bazie różnym rozwiązaniom protetycznym możesz ponownie uzyskać zdrowy, funkcjonalny i piękny uśmiech.

 • procent implantów

Wykres prezentujący statystyczny, procentowy wzrost udziału zabiegów implantologicznych pośród wszystkich pozostałych metod uzupełniania braków zębowych na przestrzeni ponad 20 lat.

CENA IMPLANTU ZĘBA

Nie trudno się domyślić, iż cena implantu zależy głównie od umiejetności lekarza stomatologa oraz jakości wykonania implantu (generacji tytanu oraz struktury powierzchniowej warstwy). Zaawansowanie technologiczne sprzętu i renomowane narzędzia odgrywają istotną rolę w powodzeniu zabiegu implantacji. Bardzo ważny jest także etap leczenia przed zabiegiem wszczepienia implantu zębowego oraz po nim.

Implanty w Laserdent

 • implanty najnowszej generacji charakteryzujące się najwyższą dostępną szczelnością, tak aby bakterie i pokarm nie gromadził się między implantem a koroną zęba lub wokół implantu.
 • Lek. Dent. Małgorzata Leśniak posiada doświadczenie czerpane od pionierów i najbardziej doświadczonych implantologów w Polsce i zagranicą.
 • Szczegółowe badania uwarunkowań do wszczepienia implantu
 • Szczegółowe przygotowanie jamy ustnej przed zabiegiem implantacji
 • Zaawansowane zabiegi chirurgiczne polegające na podnoszeniu zatoki szczękowej metodą otwartą i zamkniętą (sinus-lifting)
 • Naturalnie wyglądające korony na implantach
 • Znieczulenie dobrane z najwyższą starannością
 • Minimalizacja stanów zapalnych kości
 • Pełna funkcjonalność implantu z koronążucie, rozgryzanie, trwała kolumna dla protezy lub mostu
 • Cena implantu zębowego do 3000 zł

Tani implant Opole – strzeż się !

 • Laserdent nie oferuje tanich implantów. Oficjalne ceny implantów zębowych w Opolu w innych gabinetach stomatologicznych zaczynają się od ok 1500 zł, aczkolwiek koszt ten obejmuje najczęściej tylko wszczepienie implantu nie najlepszej jakości u osób z idealnymi warunkami jamy ustanej.

 • Relatywnie niska cena jak na implant zębowy nie obejmuje odbudowy finalnej zęba, wizyt przygotowujących jamę ustną do zabiegu oraz późniejszej odbudowy protetycznej zęba.
 • Niska cena nie oferuje otrzymania najbardziej szczelnych implantów. Dotyczy to szczelności implantu między wszczepem, a łącznikiem przy koronie protetycznej. Następuje zwiększone ryzyko odrzucenia implantu, co skutkuje powikłaniami pozabiegowymi i niepotrzebną utratą pieniędzy
 • Nieodpowiedzialne oszczędzanie na zabiegu może odbywać się także poprzez zastosowanie gorszych narzędzi czy leków, mniejszą dbałość o profesjonalną higienizację oraz wszelkie detale śród- i okołozabiegowe. Jednym z poważnych błędów lekarzy implantologów jest przegrzanie kości, tępe i przeciętnej jakości wiertła co prowadzi do odrzutu wszczepu i zapalenia kości, w najgorszym przypadku jej martwicy, a w ekstremalnych przypadkach utraty innych zębów.

Zadzwoń do nas już dziś +48 604 608 908 lub pisz na kontakt@laserdent.org

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy Ci pomocy.

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY

Menu