Implanty zębowe

TWÓJ NOWY IMPLANT NAWET W 30 MINUT

Zabieg chirurgiczny wszczepienia implantu trwa około 30 minut. Co więcej, jest bezpieczny i zupełnie bezbolesny.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA IMPLANT

Implanty zębowe, które oferuje Laserdent objęte są dożywotnią gwarancją. Leczymy odpowiedzialnie.

POŻEGNAJ SIĘ ZE SWOJĄ PROTEZĄ

Implanty zębów na stałe odtworzą Twoje utracone zęby. Zapomnij o konieczności codziennego zakładania protezy.

IMPLANT ZĘBOWY – KORZYŚCI

UZUPEŁNIENIE BRAKU POJEDYNCZEGO ZĘBA

To najlepsza metoda leczenia pacjentów, którzy utracili pojedynczy ząb. W przeciwieństwie do leczenia z zastosowaniem mostów protetycznych nie ma potrzeby naruszania szkliwa zębów sąsiadujących z utraconym zębem.

EFEKT ODMŁODZENIA

Braki bocznych zębów powodują opadnięcie policzków, kącików ust oraz obniżenie tzw. wysokości zwarciowej – twarz nabiera starczego wyglądu poprzez zbliżenie brody do nosa. Jej odtworzenie przywraca młodszy wygląd twarzy.

WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE

Pełne łuki zębowe sprzyjają poprawie wyglądu oraz lepszemu samopoczuciu. Nieskrępowany uśmiech sprawi, że na nowo poczujesz się beztrosko i młodo. Udowodniono, że uśmiechanie się sprzyja poprawie relacji międzyludzkich i nawiązywaniu nowych.

UZUPEŁNIENIE NA STAŁE

Odtworzenie braków zębowych bez konieczności codziennego wyjmowania protezy z jamy ustnej.

ZAPOBIEGANIE WADOM ZGRYZU

Nieuzupełniony brak jednego lub kilku zębów jest przyczyną migrowania pozostałych zębów w powstałe luki. Sprzyja to wysuwaniu się zębów, powstawaniu nadmiernych przestrzeni międzyzębowych i pojawianiu się dyskomfortu poprzez zapychanie resztek pokarmowych.

LEPSZA STABILIZACJA PROTEZ WYJMOWANYCH

Eliminacja ryzyka wysunięcia się lub destabilizacji protez ruchomych – zwłaszcza dolnych. W przypadku całkowitego bezzębia istnieje możliwość wykonania protezy utrzymującej się na kilku implantach. Zaletą takiej pracy protetycznej jest większa stabilność oraz komfort codziennego użytkowania.

Zadzwoń do nas już dziś +48 604 608 908 i umów się na konsultację implantologiczną.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

IMPLANTY ZĘBOWE W LASERDENT

IMPLANTY ZĘBOWE TWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ.


Chirurgia stomatologiczna to prężnie rozwijająca się dziedzina. Dzięki zabiegom z użyciem implantów MIS C1 i V3 oraz na ich bazie różnym rozwiązaniom protetycznym możesz ponownie uzyskać zdrowy, funkcjonalny i piękny uśmiech.

Wykres prezentujący statystyczny, procentowy wzrost udziału zabiegów implantologicznych pośród wszystkich pozostałych metod uzupełniania braków zębowych na przestrzeni ponad 20 lat.

CENNIK

Cena leczenia implantologicznego uwarunkowana jest wysokimi kwalifikacjami lekarza stomatologa oraz najwyższą klasą wszczepianych implantów. Oferujemy wyłącznie implanty z najwyższej klasy medycznego stopu tytanu z certyfikatem CleanImplant. Zaawansowanie technologiczne sprzętu i renomowane narzędzia odgrywają istotną rolę w powodzeniu zabiegu implantacji oraz mają wpływ na finalny jego koszt. Bardzo ważny jest także etap leczenia przed zabiegiem wszczepienia implantu zębowego oraz po nim.

Leczenie implantologiczneCena
Konsultacja Implantologiczna wraz ze wstępnym planem leczenia300 zł
Wszczepienie implantu - zabieg chirurgiczny3500 zł
Praca protetyczna na implancieod 2800 zł
O wszelkich etapach i kosztach leczenia Pacjent informowany jest podczas wizyty konsultacyjnej. Wycena złożonych prac protetycznych wykonywana jest po konsultacji implantologicznej.

Implanty w Laserdent

Implanty najnowszej generacji charakteryzujące się najwyższą dostępną szczelnością, tak aby bakterie i pokarm nie gromadził się między implantem a koroną zęba lub wokół implantu.

Lek. Dent. Małgorzata Leśniak posiada doświadczenie czerpane od pionierów i najbardziej doświadczonych implantologów w Polsce i zagranicą.

Szczegółowe badania uwarunkowań do wszczepienia implantu.

Szczegółowe przygotowanie jamy ustnej przed zabiegiem implantacji.

Zaawansowane zabiegi chirurgiczne polegające na podnoszeniu zatoki szczękowej metodą otwartą i zamkniętą (sinus-lifting).

Naturalnie wyglądające korony na implantach.

Znieczulenie dobrane z najwyższą starannością.

Minimalizacja stanów zapalnych kości.

Pełna funkcjonalność implantu z koronążucie, rozgryzanie, trwała kolumna dla protezy lub mostu.

Tani implant

Laserdent nie oferuje kompromisowego leczenia. Ceny implantów zębowych w innych gabinetach stomatologicznych zaczynają się od 1500 zł, koszt ten obejmuje najczęściej wszczepienie implantu nienajlepszej jakości u osób z idealnymi warunkami jamy ustnej.

Relatywnie niska cena nie obejmuje odbudowy finalnej zęba, wizyt przygotowujących jamę ustną do zabiegu oraz późniejszej odbudowy protetycznej zęba.

Niska cena ma duży wpływ na klasę wszczepianych implantów a więc także ich szczelność. Dotyczy to szczelności implantu między wszczepem a łącznikiem przy koronie protetycznej. Następuje zwiększone ryzyko odrzucenia implantu, co skutkuje powikłaniami pozabiegowymi, ryzykiem strat zdrowotnych oraz finansowych.

Zaniżona cena zabiegu musi iść w parze z zastosowaniem narzędzi złej jakości, mniejszą dbałością o profesjonalną higienizację oraz wszelkie detale śród- i okołozabiegowe. Jednym z poważnych błędów podczas zabiegu chirurgicznego jest termiczne uszkodzenie kości poprzez użycie zużytych wierteł lub wierteł złej jakości. Może to prowadzić do odrzutu wszczepu i zapalenia kości, w najgorszym przypadku do jej martwicy, a w ekstremalnych przypadkach do utraty innych zębów.

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY