Laserdent – łączymy wizje pokoleń

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

ZAŁOŻENIE GABINETU

Pierwszy Prywatny Gabinet Stomatologiczny Laserdent został założony w 1993 roku przez lekarza stomatologa Renatę Dąbrowską-Leśniak w Opolu przy ulicy Skromnej 1/1.

Jego nazwa zainspirowana została prężnie rozwijającą się wówczas technologią laserów, która do dzisiaj pozostaje naszą domeną. To u nas wykonywane były pierwsze w województwie zabiegi z użyciem lasera Neodymowo-Jagowego Nd:YAG, Erbowo-Jagowego Er:YAG oraz biostymulującego uzupełnionych później o laser do diagnostyki próchnicy DIAGNOdent KaVo.

precyzja cięć
masa wyciskowa

URUCHOMIENIE DRUGIEJ FILII GABINETU ORAZ WŁASNEGO LABORATORIUM

Dwa lata później, w 1995 roku uruchomiliśmy drugą filię gabinetu w miejscowości Suchy Bór.

W Suchym Borze mieści się również nasze laboratorium protetyczne, wykonujące od wielu lat precyzyjne, starannie wykonywane prace protetyczne odbudowujące uśmiechy naszych Pacjentów.

rentgen stomatologiczny laserdent

DALSZY ROZWÓJ

W roku 2007 gabinet został rozbudowany, powiększając swoją bazę do trzech stanowisk pracy lekarzy, pracownię rentgenowską oraz gabinet endodontyczny.

Rok 2007 obfitował w zmiany wnętrz, zakup nowego sprzętu, wykonanie specjalistycznej wentylacji i filtracji powietrza oraz rozwój udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Poprzez zastosowanie sprzętu do precyzyjnego leczenia kanałowego oraz mikroskopu wykonujemy leczenie nawet bardzo skomplikowanych przypadków klinicznych.

Medycyna estetyczna w Laserdent

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Już w 2015 roku wprowadziliśmy cieszące się popularnością zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego, osocza i fibryny bogatopłytkowej czy peptydów biomimetycznych.

Skutecznie pomagają one naszym Pacjentom z zanikami tkanek w związku z utratą uzębienia, poprawiają owal twarzy, kontur ust, jak również przywracają młody wygląd.

Łączymy nasze pasje. Leczymy kompleksowo.

Wykorzystujemy wszystkie możliwości jakie daje nam współczesna medycyna. Serce dla Pacjentów, rzetelna wiedza i nieustanna edukacja to klucz do sukcesów terapeutycznych, wciąż odkrywamy nowe możliwości medycyny na specjalistycznych szkoleniach i sympozjach. Uzębienie zawsze będzie priorytetem stomatologów, chociaż lecząc uśmiech niejednokrotnie uzdrawiamy także cały umysł. Przywracamy Pacjentom zdrowie, pewność siebie i radość z życia. Łącząc stomatologię z implantologią oraz medycyną estetyczną zmieniamy ludzkie życia i jesteśmy z tego niezmiernie dumni.

ROK 2024

Obecnie w gabinetach stomatologicznych Laserdent pracuje trójka lekarzy – lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak i dwójka jej dzieci – lek. dent. Małgorzata Leśniak oraz lek. dent. Wiktor Leśniak.

Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, przeprowadzane zawsze w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Jako rodzinna firma stale podążamy za utrzymaniem najwyższej jakości standardów leczenia i obsługi Pacjenta. Łączymy cechy pokoleń – pracowitość, dyscyplinę, cenne doświadczenie lat pracy oraz świeże spojrzenie na szybki nurt medycyny.

Wyróżnienia i nagrody gabinetów Laserdent

Orły Stomatologii – w 2023 roku LASERDENT to najwyżej opiniowana klinika stomatologiczna w Opolu

Firma Godna Zaufania

Laur Pacjenta

Certyfikat Jakości – Znany Lekarz

Osobowość Roku – Polski Orzeł Biznesu

Ambasador Fundacji Dr Clown

NASZA PASJA W LICZBACH

0%
ZAANGAŻOWANIA
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA
0
FANÓW NA FB

NASZ ZESPÓŁ

Renata Dąbrowska-Leśniak

lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej

Od przeszło 30 lat z pasją buduje własną markę gabinetów. Od początku istnienia firmy stawiała na innowacyjność, szkolenia oraz technologię laserów. Z powodzeniem zdobyła rzeszę zadowolonych pacjentów. Ogromne doświadczenie i dziesiątki szkoleń odbywanych każdego roku czynią ją najwyższej klasy specjalistą.

Wiesław Leśniak technik dentystyczny

Wiesław Leśniak

technik dentystyczny

Od 30 lat aktywny w swoim zawodzie. Jego bogate doświadczenie zdobywane w krajach Europy Zachodniej, empatia i precyzja wykonania prac protetycznych to atrybuty, dzięki którym tysiące pacjentów zaufało nam i poleca gabinety Laserdent. Jego prace przywracają Pacjentom zdrowie i piękny uśmiech, odmieniając ich życia oraz przywracając pewność siebie.

Małgorzata Leśniak

lekarz stomatolog, implantolog

Absolwentka zagranicznej uczelni medycznej. Studia w języku angielskim dały jej szansę doskonalenia wiedzy na całym świecie. Fascynują ją możliwości i technologie współczesnej stomatologii, które starannie wprowadza w kunszt swojej pracy. Aktywnie poszerza swoją widzę z zakresu implantologii, która stała się jej nowym narzędziem terapeutycznym i pasją.

Wiktor Leśniak

lekarz stomatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Medycyna Estetyczna. Stomatologia estetyczna jest jego zamiłowaniem. Z determinacją dba o każdy szczegół swojej pracy, spełniając marzenia pacjentów o pięknym uśmiechu. Wykorzystuje nowoczesne metody zachowania piękna przywracając młodość skóry twarzy i spowalniając procesy starzenia.

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.