Laserdent – łączymy wizje pokoleń

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

ZAŁOŻENIE GABINETU

Pierwszy Prywatny Gabinet Stomatologiczny Laserdent został założony w 1993 roku przez lekarza stomatologa Renatę Dąbrowską-Leśniak w Opolu przy ulicy Skromnej 1/1.

Jego nazwa zainspirowana została prężnie rozwijającą się wówczas technologią laserów, która do dzisiaj pozostaje naszą domeną. To u nas wykonywane były pierwsze w województwie zabiegi z użyciem lasera Neodymowo-Jagowego Nd:YAG, Erbowo-Jagowego Er:YAG oraz biostymulującego uzupełnionych później o laser do diagnostyki próchnicy DIAGNOdent KaVo.

Wyróżnienia i nagrody gabinetów Laserdent:
Firma Godna Zaufania
Laur Pacjenta
Certyfikat Jakości – Znany Lekarz
Osobowość Roku – Polski Orzeł Biznesu
Orły Stomatologii
Ambasador Fundacji Dr Clown

NASZA PASJA W LICZBACH

0%
ZAANGAŻOWANIA
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA
0
FANÓW NA FB

NASZ ZESPÓŁ

lekarz dentysta lekarz medycyny estetycznej

Renata Dąbrowska-Leśniak

lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej

Od przeszło 25 lat z pasją buduje własną markę gabinetów. Od początku istnienia firmy stawiała na innowacyjność, szkolenia oraz technologię laserów. Z powodzeniem zdobyła rzeszę zadowolonych pacjentów. Ogromne doświadczenie i dziesiątki szkoleń odbywanych każdego roku czynią ją najwyższej klasy specjalistą.

protetyka Opole protetyk

Wiesław Leśniak

technik dentystyczny

Od 25 lat aktywny w swoim zawodzie. Jego bogate doświadczenie zdobywane w krajach Europy Zachodniej, empatia i precyzja wykonania prac protetycznych to atrybuty, dzięki którym tysiące pacjentów zaufało nam i poleca gabinety Laserdent. Jego prace przywracają Pacjentom zdrowie i piękny uśmiech, odmieniając ich życia oraz przywracając pewność siebie.

lekarz dentysta implantolog

Małgorzata Leśniak

lekarz stomatolog, implantolog

Absolwentka zagranicznej uczelni medycznej. Studia w języku angielskim dały jej szansę doskonalenia wiedzy na całym świecie. Fascynują ją możliwości i technologie współczesnej stomatologii, które starannie wprowadza w kunszt swojej pracy. Aktywnie poszerza swoją widzę z zakresu implantologii, która stała się jej nowym narzędziem terapeutycznym i pasją.

lekarz dentysta lekarz medycyny estetycznej

Wiktor Leśniak

lekarz stomatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Medycyna Estetyczna. Stomatologia estetyczna jest jego zamiłowaniem. Z determinacją dba o każdy szczegół swojej pracy, spełniając marzenia pacjentów o pięknym uśmiechu. Wykorzystuje nowoczesne metody zachowania piękna przywracając młodość skóry twarzy i spowalniając procesy starzenia.

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.