Chat with us, powered by LiveChat

O Laserdent

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

1993

ZAŁOŻENIE GABINETU

Pierwszy Prywatny Gabinet Stomatologiczny Laserdent został założony w 1993 roku przez lekarza stomatologa Rentę Dąbrowską-Leśniak w Opolu przy ulicy Skromnej 1/1.

Jego nazwa zainspirowana została prężnie rozwijającą się wówczas technologią laserów, która do dzisiaj pozostaje naszą domeną. To u nas wykonywane były pierwsze w województwie zabiegi z użyciem lasera Neodymowo-Jagowego Nd:YAG, Erbowo-Jagowego Er:YAG oraz biostymulującego uzupełnionych później o laser do diagnostyki próchnicy DiagnoDent KaVo.

1995
precyzja cięć

URUCHOMIENIE DRUGIEJ FILII GABINETU

Dwa lata później, w 1995 roku uruchomiliśmy drugą filię gabinetu w miejscowości Suchy Bór.

W Suchym Borze mieści się również nasze laboratorium protetyczne, wykonujące od wielu lat precyzyjne, starannie wykonywane prace protetyczne odbudowujące piękne uśmiechy naszym pacjentom.

2007
stomatolodzy Opole

DALSZY ROZWÓJ

W roku 2007 powierzchnia gabinetu w Opolu wzrosła do 110 m2, powiększając swoją bazę do trzech stanowisk pracy lekarzy, pracownię rentgenowską, gabinet fizjoterapii oraz gabinet endodontyczny.

Rok 2007 obfitował w zmiany wnętrz gabinetu, unowocześnienia sprzętu, wykonanie specjalistycznej wentylacji i filtracji powietrza oraz rozwój udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Poprzez zastosowanie sprzętu do precyzyjnego leczenia kanałowego oraz mikroskopu jesteśmy w stanie wykonywać leczenie nawet bardzo skomplikowanych przypadków klinicznych.

2015
restylane Opole

MEDYCYNA ESTETYCZNA

W 2015 roku wprowadziliśmy cieszące się olbrzymią popularnością zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego oraz preparatu Azzalure.

Skutecznie pomagają one naszym Pacjentom z zanikami tkanek w związku z utratą uzębienia, poprawiają owal twarzy, kontur ust, jak również przywracają młody wygląd.

2018

ROK 2018

Obecnie w gabinecie stomatologicznym Laserdent pracuje trójka lekarzy – lek. stom. Renata Dąbrowska-Leśniak oraz dwójka jej dzieci – lek. stom. Małgorzata Leśniak oraz lek. stom. Wiktor Leśniak.

Oferta gabinetu została poszerzona o zabiegi z zakresu rehabilitacji stomatologicznej i zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych wykonywane przez wyspecjalizowanego fizjoteraputę.

W latach 2015- 2018 gabinety Laserdent otrzymały certyfikaty:

Firma Godna Zaufania

Laur Pacjenta

Certyfikat Jakości - Znany Lekarz

Osobowość Roku - Polski Orzeł Biznesu 2018

NASZA PASJA W LICZBACH

0%
ZAANGAŻOWANIA
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
SPECJALISTYCZNYCH SZKOLEŃ
0
FANÓW NA FB

NASZ ZESPÓŁ

lekarz dentysta lekarz medycyny estetycznej

Renata Dąbrowska-Leśniak

lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej
Od przeszło 25 lat z pasją buduje własną markę gabinetów. Od początku istnienia firmy stawiała na innowacyjność, szkolenia oraz technologię laserów. Z powodzeniem zdobyła rzeszę zadowolonych pacjentów. Ogromne doświadczenie i dziesiątki szkoleń odbywanych każdego roku czynią ją najwyższej klasy specjalistą.
protetyka Opole protetyk

Wiesław Leśniak

technik dentystyczny
Od 25 lat aktywny w swoim zawodzie. Jego bogate doświadczenie zdobywane w krajach Europy Zachodniej, empatia i precyzja wykonania prac protetycznych to atrybuty, dzięki którym tysiące pacjentów zaufało nam i poleca gabinety Laserdent. Jego prace przywracają Pacjentom zdrowie i piękny uśmiech, odmieniając ich życia oraz przywracając pewność siebie.
lekarz dentysta implantolog

Małgorzata Leśniak

lekarz stomatolog, implantolog
Absolwentka zagranicznej uczelni medycznej. Studia w języku angielskim dały jej szansę doskonalenia wiedzy na całym świecie. Fascynują ją możliwości i technologie współczesnej stomatologii, które starannie wprowadza w kunszt swojej pracy. Aktywnie poszerza swoją widzę z zakresu implantologii, która stała się jej nowym narzędziem terapeutycznym i pasją.
lekarz dentysta lekarz medycyny estetycznej

Wiktor Leśniak

lekarz stomatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Medycyna Estetyczna. Stomatologia estetyczna jest jego zamiłowaniem. Z determinacją dba o każdy szczegół swojej pracy, spełniając marzenia pacjentów o pięknym uśmiechu. Wykorzystuje nowoczesne metody zachowania piękna przywracając młodość skóry twarzy i spowalniając procesy starzenia.

WYRÓŻNIENIA ORAZ PROGRAMY

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Menu